Parson russell terier - Sam

Kalendář

Můj deník

Dneska 5.7.2009 jsem byl s páníky na svém prvním závodě v coursingu. Závod se konal v Křešíně. V sekci Soutěže najdete víc informací a fotek. A abych nezapomněl - vyhrál jsem:)

V sobotu 02.05.2009 jsem byl s páníky na Mezinárodní výstavě psů v Praze Letňanech. Bylo to prima, než jsme se pořádně rozkoukali, už jsme šli na řadu. Zase jsem dostal výbornou. Podívejte se do sekce - Výstavy, tam najdete hodnocení i pár fotek.

Ke kořenům

Poslední květnový víkend jsem strávil s paničkou na výletě. Tedy výletě, panička se jela učit kreslit a mě vzala s sebou, že bude legrace. A taky byla. Zatímco panička kreslila a venku lilo jako z konve, tak já jsem si hrál s malými dcerami  majitelů. Byla to legrace. Umíte si představit, co jsem všechno s holkami 1,5 a 3,5 roku mladými zažil? Honili jsme se, přetahovali se o hračky a měl jsem na sobě spoustu oblečků - šatičky a šály apod. Panička mě moc pochválila, jak jsem byl trpělivý a hezky si s holkami hrál. Bavilo mě to, ale musím přiznat, že mě to taky dost vyčerpávalo. Takže když se unavily i holky, tak jsem spal. Jak vidíte na fotce, i ony se o mne hezky staraly - nikdy mě nezapomněly přikrýt:
)

1  
2  
3  
4